Naštartujte správne svoj deň aj svoje trávenie!

Chlebíčky z bezlepkového pečiva s pastou z bieleho syra, pažítky, kôpru a strúhanej reďkovky
 • Výživový poradca odporúča:

  Ryžu uvarte vo vode (v pomere 1 : 2) až domäkka. Olúpte mandarínky alebo pomaranč, rozdeľte na dieliky, prípadne nakrájajte na menšie kúsky. Keď je ryža hotová, dajte ju na tanier a položte na ňu pripravené pomaranče alebo mandarínky. Nakoniec posypte škoricou.

  Ryža s mandarínkou posypaná škoricou

 • Výživový poradca odporúča:

  Kuracie prsia nakrájajte na kocky, pridajte niekoľko kvapiek sójovej omáčky a rovnaké množstvo oleja. Všetko premiešajte a vložte do chladničky. Medzičasom nakrájajte mrkvu na pásiky a plátky ananásu na menšie kúsky.
  Uvarte ryžu vo vode v pomere 1 : 2. Mäso dajte na rozpálenú panvicu – nepridávajte tuk. Miešajte, kým mäso nezbelie. Pridajte mrkvu a chvíľu miešajte. Pridajte výhonky (môžete si kúpiť hotové) a nakrájaný ananás.
  Na ochutenie môžete pridať lyžicu kokosového mlieka a soľ. Na tanier dajte ryžu a vedľa nej kuracie mäso.
  Pre farbu, chuť a lepšie trávenie môžete tanier ozdobiť hrsťou sekaného koriandra.

  Kurča na čínsky spôsob s ryžou, mrkvou, bambusovými výhonkami a ananásom

 • Výživový poradca odporúča:

  Polovicu tekvice (najlepšie hokkaido) nakrájajte aj s kožou na polmesiačiky. Potom ich pečte v rúre predhriatej na 180 °C maximálne 20 minút. Zmiešajte s vývarom alebo horúcou vodou, aby ste získali konzistenciu krémovej polievky. Dochuťte kokosovým mliekom a soľou. Pred podávaním ozdobte tekvicovými semienkami.

  Tekvicová krémová polievka

icon-pharmacy PRED POUŽITÍM LIEKU SI POZORNE PREČÍTAJTE PÍSOMNÚ INFORMÁCIU PRE POUŽÍVATEĽOV A PORAĎTE SA SO SVOJÍM LEKÁROM ALEBO LEKÁRNIKOM! IBEROGAST JE RASTLINNÝ LIEK NA VNÚTORNÉ POUŽITIE. LIEK JE ZLOŽENÝ Z KVAPALNÝCH EXTRAKTOV RÔZNYCH ČASTÍ BYLÍN.

Voľnopredajné produkty spoločnosti Bayer