Sila prírody

Iberogast využíva silu výťažkov z 9 liečivých rastlín. Vďaka ich účinkom pôsobí proti viacerým tráviacim ťažkostiam naraz.

9  liečivých rastlín používaných na výrobu lieku Iberogast

9 liečivých rastlín účinkujúcich spoločne

Účinky jednotlivých zložiek sa navzájom dopĺňajú tak, aby vám poskytli účinnú úľavu od viacerých druhov tráviacich ťažkostí.

Iberogast je účinný tým, že vďaka svojmu zloženiu dokáže komplexne pôsobiť na rôzne časti tráviaceho traktu a riešiť tak širšiu škálu príznakov.

Zložky Iberogastu pôsobia spoločne a vzájomne sa podporujú.

  • Uľavuje od kŕčov a bolestí brucha
  • Harmonizuje pohyb čriev
  • Účinkuje proti nevoľnosti
  • Pôsobí proti nadúvaniu a pocitu plnosti
  • Je protizápalový

Iberogast využíva potenciál svojich prírodných zložiek a predstavuje komplexne účinkujúci rastlinný liek, určený na multisymptomatickú úľavu od tráviacich ťažkostí.

VIAC INFORMÁCIÍ

Kvapka s liečivými rastlinami používanými na výrobu Iberogastu

Preskúmajte 9 liečivých rastlín, vďaka ktorým Iberogast účinkuje

Pracovník kontroluje rastliny

Bayer & Iberogast
Efektívne partnerstvo

Spoločnosť Bayer a Iberogast tvoria efektívnu dvojicu. Spoločnosť Bayer má rozsiahle farmaceutické skúsenosti a vie, ako vyrábať účinné a vysokokvalitné lieky.

Spoločnosť Bayer dodržiava tie najvyššie štandardy. Udržateľným spôsobom získava kvalitné liečivé rastliny a dodržiava integrovaný program kvality a bezpečnosti.

Pri výrobe Iberogastu uplatňuje spoločnosť Bayer rovnaké výrobné štandardy ako pri výrobe svojich ostatných liekov. Spája svoj nekompromisný prístup a odborné znalosti so silou prírodných liečivých látok a vďaka tejto kombinácii predstavuje Iberogast komplexné účinné riešenie, ktoré prináša úľavu od tráviacich ťažkostí spotrebiteľom v mnohých krajinách na svete.

POZRITE SA, ČO HOVORIA ŠTÚDIE

Symptómy vašich tráviacich ťažkostí

Žena s nepríjemnými tráviacimi ťažkosťami odpočíva na gauči

Tráviace ťažkosti môžu byť nepríjemné, dokonca bolestivé, a môžu mať vplyv na váš každodenný život. Pochopenie vašich symptómov a ich možných príčin je dôležitým krokom na dosiahnutie úľavy.

VIAC INFORMÁCIÍ

Iberogast

Iberogast je přírodní a efektivní léčba pro více symptomů trávicích obtíží

Ak vás trápi viac symptómov tráviacich ťažkostí naraz, Iberogast vám poskytne účinnú úľavu. Informujte sa o Iberogaste, o tom ako funguje, ako ho užívať a kde ho kúpiť.

VIAC INFORMÁCIÍ

icon-pharmacy PRED POUŽITÍM LIEKU SI POZORNE PREČÍTAJTE PÍSOMNÚ INFORMÁCIU PRE POUŽÍVATEĽOV A PORAĎTE SA SO SVOJÍM LEKÁROM ALEBO LEKÁRNIKOM! IBEROGAST JE RASTLINNÝ LIEK NA VNÚTORNÉ POUŽITIE. LIEK JE ZLOŽENÝ Z KVAPALNÝCH EXTRAKTOV RÔZNYCH ČASTÍ BYLÍN.

Voľnopredajné produkty spoločnosti Bayer